Alce Inovatif Tasarim Yapi Sistemleri

Hakkımızda Şirketimiz Biz Kimiz Değerlerimiz Neden Farklıyız?

Alce İnovatif Tasarım'ın; 2004 yılında çıktığı yolculuğunun hikayesini sizlerle paylaşmak isteriz.

Şirketimiz

ALCE İnovatif Tasarım; sahip olduğu dinamik ve enerjik insan kaynağı ile; bugüne kadar 1500’ün üzerindeki projeyi alnının akıyla gerçekleştirmiş olarak, yüksek marka kalitesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam eden bir Asma Tavan şirketidir.

ALCE İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri İnşaat Dekorasyon Limited Şirketi olarak İkitelli, Başakşehir, İstanbul’da hizmetlerimize devam ediyoruz.

Alce İnovati̇f Tasarim Yapi Si̇stemleri̇ İnşaat Dekorasyon Li̇mi̇ted Şi̇rketi̇ Petek Asma Tavan Sistemi

Biz Kimiz?

2004 yılında yolculuğumuza ilk başladığımızdan bu yana; asma tavan ve aydınlatma sistemlerinin satış ve uygulama alanlarında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

En nitelikli sonuca ulaşmak üzere birlikte tutku ve azimle çalışan, dinamik bir takımımız var. Bir takımın parçası olma duygusu ile sorumluluğu birlikte paylaştığımız çalışma sistemimiz; yeri geldiğinde bireysel olarak da daha cesur ve çözüm odaklı olmamızı sağlamakta.

Şirket olarak, yeni projelere yaklaşımımızda, önceden edindiğimiz deneyimleri, güncel bir bakış açısıyla yansıtıyoruz. Gelenekçi olmadan geleneksel olanı zamansıza çevirme becerisinin günümüz mimari ve tasarım anlayışındaki başarıyı oluşturduğuna inanıyoruz. ALCE İnovatif Tasarım olarak bu amaçla yarattığımız mekanları; işlevselliği, esnekliği ve yüksek tasarım değeri ile zamansız olmaya aday yapıyoruz.

Yeni malzeme teknolojilerini takip edip uygularken, doğru detay çözümlerini oluşturabilmek, bilinen çözümleri dönüştürebilmek, tasarımı başarılı bir ürün haline getirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu çerçevede; sahip olduğumuz vizyon ve bilgi birikimini bir araya getirip, hem tasarım hem de uygulamada doğru çözüme ulaşmayı hedefliyoruz

Şirketimizin Değerleri

Alce İnovatif Tasarım bazı değerlere sahiptir ve bu değerlere sıkı sıkıya sarılır.

Önemseriz

Yaptığımız her şeyin başlangıç noktasının müşterilerimiz olduğunu ifade eder, birbirimize saygı gösteririz ve omuz omuza çalışmanın daha iyi sonuçlar getireceğine inanırız.

Şeffafız

Anlaşılır, açık ve ulaşılabilir olduğumuzu ifade eder, gerçek bir ilgi ile dinleriz ve empati kurarız. Müşterilerimizin ihtiyacını doğru anlamanın önemini biliriz.

Sözümüzü Tutarız

Yaptıklarımızın sorumluluğunu aldığımızı ifade eder, söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz şekilde işi teslim ederiz.

Farklıyız

Çalışma modelimiz, piyasada bulunan diğer firmalardan biraz farklı. Peki nedir farklı olan?

Müdahiliz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken bazı konulara özellikle dikkat ediyoruz. Örneğin; doğru alana doğru uygulama yapılabilmesi için gerektiği yerde müdahale ederek tecrübelerimizi aktarıyor ve sonuç olarak en doğru Asma Tavan Sisteminin seçilebilmesini sağlıyoruz.

Titiziz

Seçilen Asma Tavan Sistemi ile ilgili olarak; mimarlarımız projelendirmelerini ve analiz çalışmalarını tamamlar tamamlamaz, asma tavan üretimini; planlamada belirtilen termin süresine uygun olarak çözüm ortaklarımızla gerçekleştiriyoruz.

Zamanında

Verdiğimiz teslim süresi konusunda olağan üstü durumlar dışında sözümüzü tutuyoruz. Projelerimizi, alanında en deneyimli montaj ekibimizle, iş güvenliğine azami dikkat göstermek kaydıyla, söz verdiğimiz zamanda, kontrolörlerimizce son kontrolleri yaparak teslim ediyoruz. Kötü sürprizlere daima hazırlıklıyız.

Yaptığımız işin arkasındayız

Ürünlerimizin ve uygulamalarımızın sonuna kadar arkasındayız. Ürünü satana kadar anlayışına kesinlikle karşıyız! Destek gerektikçe yanınızdayız.

+0 Ülke

Yurt içi projelerimizin yanında yurt dışında da varız.

+0 Şehir

Türkiye'nin her şehrine gerçekleştirdiğimiz satış ve uygulama projelerimizle gurur duyuyoruz

+0 Proje

Mutlu müşteri sayımız.

+0 Yıl

Biz Tecrübeli bir Asma Tavan Şirketiyiz.

Bizi Takip Edin

ALCE İnovatif Tasarım Ürünler | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan | Petek Tavan | Asma Tavan LED Aydınlatma

COPYRIGHT © 2004 - 2023 Alce İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri İnşaat Dekorasyon Limited Şirketi | Her hakkı saklıdır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?