Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan Sistemleri sayfamıza hoş geldiniz! Burada, geniş ürün yelpazemiz hakkında bilgi edinebilir ve mekanlarınızı tamamlamak için en uygun çözümü bulabilirsiniz.

Metal Asma Tavan Sistemleri arasında; modern, estetik ve dayanıklı Baffle Tavan, Petek Tavan, Mesh Tavan, Clipin Tavan, Lay-in Tavan ve Lay-on Tavan sistemlerimizi bulabilirsiniz. Bu sistemler, dayanıklılıkları ve estetik görünümleri ile bilinirler ve geniş bir uygulama alanına sahiptirler.

Duvar Sistemlerimiz ise; Duvar Baffle ve Duvar Mesh sistemlerini içerir. Duvar dekorasyonunuzu bir adım öteye taşımak için mükemmel bir seçenektirler.

Akustik Asma Tavan Sistemleri arasında; ses yalıtımı ve akustik performansı artırmak için tasarlanmış Taşyünü Tavan ve Vinil Kaplı Alçı Asma Tavan (Karolam-Karopan Tavan) sistemlerimiz mevcuttur.

Son olarak, dayanıklı, suya ve neme dirençli, ayrıca yanmaz özelliklere sahip olan PVC Plastik Asma Tavan Sistemi ile tanışın. Bu sistem, hem estetik hem de pratik bir çözüm arayanlar için idealdir.

Tüm ürünlerimize ait detaylı bilgi, m2 birim fiyatları ve örnek uygulama resimlerini bulabileceğiniz linkler eklenmiştir. Ürünlerimizin her biri, sizin için en uygun çözümü bulmanızı sağlayacak şekilde geniş bir seçenek yelpazesi sunar.

Mekanlarınızın değerini artırmak, estetik ve fonksiyonelliği birleştirmek için doğru yerdesiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun tavan ve duvar sistemini seçmek için ürünlerimizi inceleyin. Herhangi bir sorunuz olduğunda, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İyi incelemeler dileriz!

Metal Asma Tavan Sistemleri

Duvar Sistemleri

PVC Plastik Asma Tavan

Asma Tavan Aydınlatma Sistemleri

İnovatif Tasarım Ürünler

Asma Tavan Markalarımız

Alce Asma Tavan Sistemleri
Alce Asma Tavan Sistemleri
Alce Asma Tavan Sistemleri
Alce Asma Tavan Sistemleri
Alce Asma Tavan Sistemleri
Alce Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan Sektöründe ALCE Markası

İstanbul İkitelli’de faaliyet göstermekte olan; Asma Tavan sektörünün öncü markası ALCE Yapı olarak Baffle Asma Tavan, Petek Asma Tavan, Mesh Asma Tavan, Clipin Asma Tavan, Taşyünü Asma Tavan ve diğer tüm Asma Tavan Sistemlerinin Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımızla satış ve uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. 

Planlama

Uygulama yaptırmak istediğiniz alanın etüdünü en ince ayrıntısıyla yapıyor, projelendiriyor ve ihtiyacınıza en uygun Asma Tavan Sistemini birlikte seçiyoruz.

Üretim

Seçilen asma tavan sisteminin üretimini; planlamada belirtilen termin süresine uygun olarak çözüm ortaklarımızla gerçekleştiriyoruz.

Uygulama

Projelerimizi, alanında en deneyimli montaj ekibimizle, söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz

Destek

Ürünü satana kadar anlayışına kesinlikle karşıyız! Destek gerektikçe yanınızdayız.

Asma Tavan Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

 

Asma Tavan Nedir?

Mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sisteme verilen ortak isimdir. Mevcut tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan bu sistem alçıpan ya da dekoratif paneller ile sonlandırılır. Böylece asma tavan kurulan yerlerde ciddi alan tasarrufu yapılır.

Asma Tavan Avantajları Nelerdir?

Bu konuda gerekliliklerinden en popüler olanı; borular, sıhhi tesisat ve kablolar gibi gözle görülemeyen yapısal veya mekanik bileşenlerin gizlenmesidir. Asma tavanın esnekliği, gizli borulara veya onarım için kablolara kolay erişim sağlayacağınız anlamına gelir; paneller, tavanın üzerine giriş gerektiğinde kolayca açılır ve tamiratlar yapıldıktan sonra düzgün bir şekilde tekrar yerine yerleştirilebilir. Sonuç olarak alçıpan tavanların kırılıp yeniden yapılması gerektiğinden, panel asma tavan uzun vadede hem ekonomik hem de daha verimli bir seçenektir.

Asma Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak asma tavan uygulamalarında çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Mesela, en yaygın Asma Tavan ÇeşitleriBaffle Asma TavanPetek Asma TavanMesh Asma TavanClipin (Klipin) Asma Tavan Layon Asma TavanLayin Asma TavanTaşyünü Asma TavanVinil Kaplı Alçı Panel (Karolam-Karopan) Asma Tavan, PVC Plastik Asma Tavan olarak sayılabilmektedir. Bu nedenle; uygulama yapmak istediğiniz alana en uygun Asma Tavan seçimi konusunda bizlerle irtibata geçmeniz durumunda; teknik ekibimiz uygulanabilecek en uygun asma tavan modelleri hakkında detaylı bilgi verecektir.

Asma Tavan ne kadara mal olur?

Asma Tavan Fiyatları; seçilen asma tavan sistemine, kullanılan malzemeye, uygulama yapılacak alana göre farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle; sol alt köşede yer alan Whatsapp butonundan, asma tavan uygulaması yaptırmak istediğiniz alanla ilgili temel bilgileri bizlerle paylaşmanız durumunda, dakikalar içinde ne kadar malzeme gideceği ve uygulama işçilik maliyetleri ile ilgili detaylı analizi sizlerle paylaşabiliriz. Ayrıca; ürünlerin teknik bilgileri ve baz fiyatlarına da buradan bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

ALCE İnovatif Tasarım Ürünler | Asma Tavan | Baffle Tavan | Mesh Tavan | Petek Tavan | Asma Tavan LED Aydınlatma

COPYRIGHT © 2004 - 2023 Alce İnovatif Tasarım Yapı Sistemleri İnşaat Dekorasyon Limited Şirketi | Her hakkı saklıdır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?